PILOTNÍ VÝCVIK e-kniha zdarma.

RŮZNÉ

Kniha "Pilotní výcvik" je určená pro začínající piloty i piloty v právě probíhajícím základním výcviku ultralehkých (ULL) ale i částečně vyšších (LAPL a PPL) pilotních licencí.

Dozvíte se jaké jsou střediska pilotního výcviku, letecké školy, aerokluby a jak se odlišují a co kde můžete očekávat a co Vás může překvapit...

Dále si popíšeme jednotlivé typy instruktorů s jejich přednostmi i nedostatky a povíme si i o zkušennostech a vůli a odhodlání začínajících instruktorů.

Přečtete si o tom, jak nejefektivněji zvládnout bez únavy pilotní výcvik a skutečně si ho

užít a mít z něj radost!

Povíme si jaká letadla jsou vhodná k pilotnímu výcviku a proč a která jsou nevhodná a pilotní výcvik zbytečně prodražují a komplikují.

Objevíte různé možnosti jak je Vám různými školami účtován pilotní výcvik. Je to příprava na to, aby jste Vy sami mohli odmítnout zbytečně předražené pilotní výcviky s nízkou přidanou hodnotou!

Nahlédneme pod pokličku bezpečnostních přistání a dozvíte se, že téměř každý jeden inspektor létání má na ně poněkud odlišný názor a požadavky - to abychom mohli nalézt sjednocující prvky, které vyžadují všichni a dozvíme se jak úspěšně složit zkoušky dovednosti pilota.

Zastavíme se a podrobněji ve dvou kapitolách probereme všechny možnosti při nouzových přistáních, kterých jsem osobně měl již přes desítku a z každého jednoho se bylo možné poučit.

Zmíníme se i o fenoménu zamrznutí pilota, který se nejčastěji vyskytuje u základního pilotního výcviku a pokračovacího bush pilotního výcviku, nevyhýbá se ale ani dopravním pilotům a vojenským pilotům.

Povíme si o specifikách ženského pojetí létání a komunikace.Uděláme předletovou prohlídku s půvabnou instruktorkou. Na závěr se můžeme podívat na ukázky z pilotního výcviku a přečíst si o tom, jak lze plnohodnotný pilotní výcvik zvládnout v případě souběhu mnoha okolností již za neuvěřitelných 15 dní.

Kniha je bohatě ilustrovaná fotografiemi a je v ní spousta odkazů na videa k dané problematice.


Přeji Vám milí začínající piloti a piloti ve výcviku mnoho skvělých zážitků z příběhů, které se skutečně staly a také nalezení odpovídajících odpovědí na Vaše všetečné otázky...

Autor: Filip Zejda

Odkaz na stáhnutí knihy zdarma:
http://www.letecka-skola-vysocina.cz/novinky/pilotni-vycvik-e-book-zdarma/

Zdarma
  • vloženo 16. 1. 2023 18:12
    Jan 16, 2023, 6:12:39 PM
  • zobrazeno
  • inzerát č. 246

Doporučit / sdílet inzerát

Facebook WhatsApp E-mail Odkaz:
Pro diskuzní fóra - kód phpBB:
Pro diskuzní fóra - kód Markdown: